
The perfect companion for every ride! The tool bag for your moped, moped and small motorcycle that actually fits tools.
| Total length | 55 mm |
| Width | 175 mm |
| Height | 130 mm |
| Manufacturer | mofakult Merch |
| Material | Imitation leather |
| Area of application | Road use |
| Color | black, Chrome |
| Number of fixing points | 2 pcs |
| Mounting type | Strap, Tab |
| Distance to each other | 100 mm |
| Belt length | 160 mm |
Accessories & related products
mk-Merch saddle bag large brown
Manufacturer: mofakult Merch · Material: Imitation leather · Color: brown · Area of application: Road use · Width: 175 mm · Total length: 55 mm · Height: 130 mm · Mounting type: Strap · Mounting type: Tab · Number of fixing points: 2 pcs · Distance to each other: 100 mm · Belt length: 160 mm
EUR 30.60
mk-Merch pannier bag "vintage" brown
Total length: 120 mm · Width: 400 mm · Height: 300 mm · Manufacturer: mofakult Merch · Material: Canvas · Color: brown · Mounting type: Strap · Mounting type: Tab · Distance to each other: 220 mm · Belt length: 140 mm · Number of fixing points: 4 pcs · Area of application: Road use
EUR 110.60
mk-Merch pannier bag "vintage" gray
Total length: 120 mm · Width: 400 mm · Height: 300 mm · Manufacturer: mofakult Merch · Material: Canvas · Area of application: Road use · Color: black · Color: graphite colors · Mounting type: Strap · Mounting type: Tab · Number of fixing points: 4 pcs · Distance to each other: 220 mm · Belt length: 140 mm
EUR 110.60
Explore categories from Saddle




